Back to questions section
1 Answers
Ludmila
Ask: Ludmila

На территории детского сада гуляет лиса. Куда обратиться?

Category : Environment
before 9 years
3803
answer

Answers (1)

0
-0
1189

1189 answer

Respond: 1189
- Glābšanas dienestu - 112
- Rīgas pilsētas dzīvnieku dienests - t. 67558855
- Dzīvnieku patversme "Mežavairogi" - t.26479144
- Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs - t.67518409
before 9 years

Please fill in Your name and surname!
Please fill in e-mail address!
Lūdzu aizpildiet lauku!
Lūdzu aizpildiet lauku!
Lūdzu aizpildiet lauku!
Please enter answer!
Code
Please enter code!
Answer
* - mandatory fields
Close

Weather forecast 23 July (10:00)

Riga,   +23 Daugavpils,   +22 Liepaja,   +20 Ventspils,   +20 Saldus,   +21 Valka,   +22 Valmiera,   +23 Gulbene,   +22 Jelgava,   +22 Rezekne,   +22 Jekabpils,   +22