Atpakaļ uz jautājumu sarakstu
1 Atbilde
anete
Jautā: anete

kur un ka var paeskaitit naudu ieslodzitajam

pirms 10 gadiem
3753
atbilde

Atbildes (1)

0
-0
1189

1189 atbilde

Atbild: 1189
Notiesātajam ir tiesības saņemt un nosūtīt naudas pārvedumus bez ierobežojuma, kā arī sūtīt naudas pārvedumus radiniekiem, bet ar brīvības atņemšanas iestādes atļauju - arī citām personām.
Naudu, kas notiesātajam atsūtīta, viņam neizsniedz, bet ieskaita viņa personīgajā kontā: izņēmums ir notiesātie, kuri izcieš sodu atklātajos cietumos.
Informāciju precizēt var:
Ieslodzījuma vietu pārvaldē
Rīgā, Stabu ielā 89, tālr.: 67208325; Fakss: 67278697; e-pasts: ivp@ivp.gov.lv
pirms 10 gadiem

Lūdzu ievadiet savu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu aizpildiet lauku!
Lūdzu aizpildiet lauku!
Lūdzu aizpildiet lauku!
Lūdzu ievadiet atbildi!
Kods
Lūdzu ievadiet kodu!
Atbildēt
* - obligāti aizpildāmie lauki

Mēs informējam Jūs, ka šī tīmekļa vietne izmanto savus, tehniski nepieciešamus un trešo pušu sīkdatnes failus, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes lietotāju draudzīgumu un garantētu augstu funkcionalitāti. Turpinot šīs vietnes pārlūkošanu, Jūs piekrītat sīkdatņu failu izmantošanai. Uzziniet vairāk par sīkdatņu failu izmantošanu, apskatot konfidencialitātes politiku

Es piekrītu
Aizvērt

Laika prognoze 24. Janvāris ()

Rīga,   -11 Daugavpils,   -13 Liepāja,   -11 Ventspils,    Saldus,   -12 Valka,   -12 Valmiera,   -12 Gulbene,   -13 Jelgava,    Rēzekne,   -14 Jēkabpils,   -12