Atpakaļ uz jautājumu sarakstu
4 Atbildes
Ernests Vintuks
Jautā: Ernests Vintuks

Vai Network Magic programatūru turpinās funkcionēt tālāk?

No interneta ielādēju un instalēju Cisco Network Magic programatūru.Strādā ļoti labi un es to vēlējos nopirkt, bet izrādās tā vairs netiek pārdota. Programma ziņo ka pēc 7 dienām tā pārtrauks darbotie, ja to nenopirkšu, kā lai to saprotu? Tiek piedāvāts lokālā tīkla alternatīvs variants, kurš man nav saprotams. Lūdzu paskaidrot, vai Network Magic turpinās darboties un kā iekārtot lokālo tīklu ar piedāvāto alternatīvo variantu. Paldies par paskaidrojumiem. Ar cieņu Ernests.

pirms 8 gadiem
2911
atbilde

Atbildes (4)

0
-0
title
Atbild: Alvils
Atbilde kā jau atbilde. Tas tomēr nav specializēts uz datoriem, informātiku portāls. Varbūt mēģini kādā forumā vai diskusijās noskaidrotjQuery17060573829737973_1348852604275? Piem., boot.lv?
pirms 8 gadiem
0
-0
title
Atbild: Ernests Vintuks
Paldies par informāciju. Vis kārtībā.
pirms 8 gadiem
-1
-2
1189

1189 atbilde

Atbild: 1189
Network Magic mājaslapā nav minēts, ka tie plānotu pārtraukt savu darbību, taču Jūs varat arī rakstīt viņiem e-pastu, lai precizet šo informāciju. E-pasta adrese: homestore.cisco.com vai http://homestore.cisco.com/en-us/contactus.htm
pirms 8 gadiem
-1
-1
title
Atbild: Ernests Vintuks
Atbilde neatbilst uzdotam jautājumam, bet rekomendē griesties citās instancēs un ir formāla atrakstīšanās. Jautājuma otrā daļa vispār nav apskatīta. Ar šādu atbildi esmu ļoti neapmierināts un domāju ka Jūsu dienesta darbinieks nav sava uzdevuma augstumos.
Ernests/
pirms 8 gadiem

Lūdzu ievadiet savu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu aizpildiet lauku!
Lūdzu aizpildiet lauku!
Lūdzu aizpildiet lauku!
Lūdzu ievadiet atbildi!
Kods
Lūdzu ievadiet kodu!
Atbildēt
* - obligāti aizpildāmie lauki
Aizvērt

Laika prognoze 26. Maijs (16:00)

Rīga,   +7 Daugavpils,   +5 Liepāja,   +7 Ventspils,   +7 Saldus,   +6 Valka,   +6 Valmiera,   +6 Gulbene,   +5 Jelgava,   +6 Rēzekne,   +2 Jēkabpils,   +6